Menu

cropped-LVC-banner20FD14-31

Στην 22άδα της Εθνικής Παγκορασίδων για τα τελικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος η Αλεξάνδρα Βενέτη

Στην 22άδα της Εθνικής Παγκορασίδων για τα τελικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος η Αλεξάνδρα Βενέτη

Μια ακόμη διάκριση ήρθε για την Παγκορασίδα του συλλόγου μας Αλεξάνδρα Βενέτη, καθώς βρίσκεται στις κλήσεις της Εθνικής ομάδας Παγκορασίδων ενόψει της τελικής φάσης του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος που θα πραγματοποιηθεί 21/7 στην Βουλγαρία. Η αλεξάνδρα μας βρίσκεται στην 22αδα και σε λίγες ημέρες θα ανακοινωθεί από τον Ομοσπονδιακό τεχνικό κο Κωνσταντίνο Γκούντα η τελική 16αδα που θα ξεκινήσει την προετοιμασία. 

 

Η ανακοίνωση της Ομοσπονδίας:

Η ΕΟΠΕ απέστειλε στην CEV τη λίστα των αθλητριών της Εθνικής Παγκορασίδων εν όψει της συμμετοχής του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος στα Τελικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος που θα διεξαχθούν στην Βουλγαρία 21-29/7/2017.

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κωνσταντίνος Γκούντας και ο συνεργάτης του Ανέστης Γαννακόπουλος επέλεξαν τις παρακάτω αθλήτριες:

Μαγδαληνή-Μαρία Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Στυλιανή Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Περσεφόνη Παπαδοπούλου (ΠΟ Ηρακλής Γέφυρας)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπυλαυκά (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτώρια Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Άραφην)
Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΑΣ Ηλιούπολης)
Νίκη Απλαδά (ΓΕ Ηρακλείου)
Ναταλία Χοτζ (ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης)
Μαρία Σιδηροπούλου (Αμαζόνες Μαΐστρου)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Ιωάννα Ευθυκράτη (ΑΟ Χρυσούπολης)
Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης)
Στυλιανή Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός)
Νεφέλη-Ευθυμία Σούλη (Γαία Σπάτων)
Ευαγγελία Γαροφαλλάκη (ΕΟ Σταυρούπολης)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Εντός των επόμενων ημερών θα ανακοινωθεί η 16άδα που θα ξεκινήσει την προετοιμασία.

Υπενθυμίζουμε πως η Εθνική ομάδα βρίσκεται στον Α' όμιλο (οι αγώνες θα διεξαχθούν στην Σόφια) και το πρόγραμμα του ομίλου έχει ως εξής:

Παρασκευή 21 Ιουλίου
15:00, Ελλάδα – Δανία
17:30, Βουλγαρία – Ιταλία
20:00, Φινλανδία – Ολλανδία

Σάββατο 22 Ιουλίου
15:00, Ιταλία – Δανία
17:30, Βουλγαρία – Φινλανδία
20:00, Ολλανδία – Ελλάδα

Κυριακή 23 Ιουλίου
15:00, Φινλανδία – Ιταλία
17:30, Ελλάδα – Βουλγαρία
20:00, Δανία – Ολλανδία

Τρίτη 25 Ιουλίου
15:00, Φινλανδία – Ελλάδα
17:30, Βουλγαρία – Δανία
20:00, Ιταλία – Ολλανδία

Τετάρτη 26 Ιουλίου
15:00, Δανία –Φινλανδία
17:30, Ελλάδα – Ιταλία
20:00, Ολλανδία - Βουλγαρία

επιστροφή στην κορυφή
Irish bookie Coral cbetting.co.uk location at United Kingdom

List with onlain bookmakersGBETTING