Menu

cropped-LVC-banner20FD14-31

Πρόγραμμα

 
No.ΟμάδαΒαθμοίΑγώνες
1 ΑΣ Σπάτων "Γαία" 15 8
2 ΑΟ Μαρκοπούλου 14 7
3 ΓΣ Γλυκών Νερών 13 8
4 ΓΣ Κερατέας 12 7
5 ΜΕΣ Μαραθώνα 11 7
6 ΕΑΟ Σπάτων 11 7
7 ΑΣΠΕ "Θέτις" 10 7
8 ΔΑΣ Αραφήν 9 7
9 ΕΣ Νέας Μάκρης 9 7
10 ΑΟ Βουλιαγμένης 9 8
11 ΟΦ Γέρακας 7 7
ΗμερομηνίαΏραΣυνάντησηΑποτέλεσμα
01η αγωνιστική
    ΑΟ Μαρκοπούλου
Ρεπό

Σαβ-8/10/16 15:00 ΟΦ Γέρακας
ΑΣ Σπάτων "Γαία"
0 | 2 11 13
3 | 25 25 25
Σαβ-8/10/16 21:00 ΑΣΠΕ "Θέτις"
ΓΣ Κερατέας
0 | 8 19 12
3 | 25 25 25
Κυρ-9/10/16 16:00 ΜΕΣ Μαραθώνα
ΕΣ Νέας Μάκρης
3 | 24 28 25 25 15
2 | 26 30 18 21 13
Κυρ-9/10/16 17:00 ΑΟ Βουλιαγμένης
ΕΑΟ Σπάτων
0 | 11 21 18
3 | 25 25 25
Κυρ-9/10/16 17:00 ΓΣ Γλυκών Νερών
ΔΑΣ Αραφήν
3 | 20 25 25 25
1 | 25 23 12 17
02η αγωνιστική
    ΔΑΣ Αραφήν
Ρεπό

Σαβ-15/10/16 14:00 ΕΣ Νέας Μάκρης
ΑΣΠΕ "Θέτις"
3 | 25 25 25
0 | 22 10 16
Σαβ-15/10/16 14:30 ΕΑΟ Σπάτων
ΓΣ Γλυκών Νερών
3 | 25 22 25 25
1 | 22 25 22 17
Σαβ-15/10/16 15:00 ΟΦ Γέρακας
ΜΕΣ Μαραθώνα
0 | 8 17 19
3 | 25 25 25
Σαβ-15/10/16 17:00 ΓΣ Κερατέας
ΑΟ Βουλιαγμένης
3 | 25 25 25
0 | 14 9 15
Κυρ-16/10/16 17:00 ΑΣ Σπάτων "Γαία"
ΑΟ Μαρκοπούλου
0 | 12 19 21
3 | 25 25 25
03η αγωνιστική
    ΕΑΟ Σπάτων
Ρεπό

Σαβ-22/10/16 21:00 ΑΣΠΕ "Θέτις"
ΟΦ Γέρακας
3 | 24 25 25 25
1 | 26 10 14 6
Κυρ-23/10/16 16:00 ΜΕΣ Μαραθώνα
ΑΣ Σπάτων "Γαία"
0 | 16 18 21
3 | 25 25 25
Κυρ-23/10/16 17:00 ΑΟ Βουλιαγμένης
ΕΣ Νέας Μάκρης
1 | 15 25 16 20
3 | 25 16 25 25
Κυρ-23/10/16 18:00 ΓΣ Γλυκών Νερών
ΓΣ Κερατέας
0 | 15 13 20
3 | 25 25 25
Κυρ-23/10/16 19:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΔΑΣ Αραφήν
3 | 25 25 25
0 | 17 11 16
04η αγωνιστική
    ΓΣ Κερατέας
Ρεπό

Σαβ-29/10/16 14:30 ΕΑΟ Σπάτων
ΑΟ Μαρκοπούλου
0 | 11 22 12
3 | 25 25 25
Σαβ-29/10/16 15:00 ΟΦ Γέρακας
ΑΟ Βουλιαγμένης
2 | 22 25 7 25 8
3 | 25 21 25 22 15
Κυρ-30/10/16 14:30 ΕΣ Νέας Μάκρης
ΓΣ Γλυκών Νερών
0 | 23 19 23
3 | 25 25 25
Κυρ-30/10/16 16:00 ΜΕΣ Μαραθώνα
ΑΣΠΕ "Θέτις"
2 | 25 25 18 24 9
3 | 20 10 25 26 15
Κυρ-30/10/16 17:00 ΑΣ Σπάτων "Γαία"
ΔΑΣ Αραφήν
3 | 25 25 25
0 | 16 22 20
05η αγωνιστική
    ΕΣ Νέας Μάκρης
Ρεπό

Σαβ-5/11/16 17:00 ΓΣ Γλυκών Νερών
ΟΦ Γέρακας
3 | 25 25 25
0 | 12 14 21
Σαβ-5/11/16 21:00 ΑΣΠΕ "Θέτις"
ΑΣ Σπάτων "Γαία"
0 | 18 15 16
3 | 25 25 25
Κυρ-6/11/16 17:00 ΑΟ Βουλιαγμένης
ΜΕΣ Μαραθώνα
1 | 12 9 25 9
3 | 25 25 21 25
Κυρ-6/11/16 17:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Κερατέας
3 | 25 25 25
0 | 15 18 22
Κυρ-6/11/16 18:00 ΔΑΣ Αραφήν
ΕΑΟ Σπάτων
1 | 21 17 25 14
3 | 25 25 17 25
06η αγωνιστική
    ΟΦ Γέρακας
Ρεπό

Σαβ-12/11/16 14:00 ΕΣ Νέας Μάκρης
ΑΟ Μαρκοπούλου
0 | 19 17 19
3 | 25 25 25
Σαβ-12/11/16 17:00 ΓΣ Κερατέας
ΔΑΣ Αραφήν
3 | 25 25 25
0 | 15 9 20
Σαβ-12/11/16 20:30 ΑΣ Σπάτων "Γαία"
ΕΑΟ Σπάτων
3 | 25 25 17 25
1 | 14 11 25 22
Σαβ-12/11/16 21:00 ΑΣΠΕ "Θέτις"
ΑΟ Βουλιαγμένης
3 | 22 25 34 25
1 | 25 18 32 20
Κυρ-13/11/16 16:00 ΜΕΣ Μαραθώνα
ΓΣ Γλυκών Νερών
3 | 25 25 21 25
1 | 17 14 25 17
07η αγωνιστική
    ΜΕΣ Μαραθώνα
Ρεπό

Σαβ-19/11/16 14:30 ΕΑΟ Σπάτων
ΓΣ Κερατέας
0 | 16 20 19
3 | 25 25 25
Κυρ-20/11/16 17:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΟΦ Γέρακας
3 | 25 25 25
0 | 16 16 19
Κυρ-20/11/16 17:00 ΓΣ Γλυκών Νερών
ΑΣΠΕ "Θέτις"
3 | 25 25 29
0 | 20 14 27
Κυρ-20/11/16 17:00 ΑΟ Βουλιαγμένης
ΑΣ Σπάτων "Γαία"
1 | 15 12 25 11
3 | 25 25 19 25
Κυρ-20/11/16 18:00 ΔΑΣ Αραφήν
ΕΣ Νέας Μάκρης
3 | 22 25 25 25
1 | 25 10 21 18
08η αγωνιστική
    ΑΣΠΕ "Θέτις"
Ρεπό

Σαβ-26/11/16 14:00 ΕΣ Νέας Μάκρης
ΕΑΟ Σπάτων
0 | 23 20 16
3 | 25 25 25
Σαβ-26/11/16 15:00 ΟΦ Γέρακας
ΔΑΣ Αραφήν
0 | 10 14 20
3 | 25 25 25
Κυρ-27/11/16 16:00 ΜΕΣ Μαραθώνα
ΑΟ Μαρκοπούλου
2 | 25 21 25 24 14
3 | 19 25 18 26 16
Κυρ-27/11/16 17:00 ΑΟ Βουλιαγμένης
ΓΣ Γλυκών Νερών
1 | 23 21 25 21
3 | 25 25 16 25
Κυρ-27/11/16 17:00 ΑΣ Σπάτων "Γαία"
ΓΣ Κερατέας
3 | 25 25 23 22 15
2 | 11 21 25 25 11
09η αγωνιστική
    ΑΟ Βουλιαγμένης
Ρεπό

Σαβ-3/12/16 14:30 ΕΑΟ Σπάτων
ΟΦ Γέρακας

Σαβ-3/12/16 14:30 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣΠΕ "Θέτις"

Σαβ-3/12/16 17:00 ΓΣ Κερατέας
ΕΣ Νέας Μάκρης

Κυρ-4/12/16 17:00 ΓΣ Γλυκών Νερών
ΑΣ Σπάτων "Γαία"

Κυρ-4/12/16 18:00 ΔΑΣ Αραφήν
ΜΕΣ Μαραθώνα

10η αγωνιστική
    ΓΣ Γλυκών Νερών
Ρεπό

Σαβ-10/12/16 15:00 ΟΦ Γέρακας
ΓΣ Κερατέας

Σαβ-10/12/16 21:00 ΑΣΠΕ "Θέτις"
ΔΑΣ Αραφήν

Κυρ-11/12/16 16:00 ΜΕΣ Μαραθώνα
ΕΑΟ Σπάτων

Κυρ-11/12/16 17:00 ΑΟ Βουλιαγμένης
ΑΟ Μαρκοπούλου

Κυρ-11/12/16 17:00 ΑΣ Σπάτων "Γαία"
ΕΣ Νέας Μάκρης

11η αγωνιστική
    ΑΣ Σπάτων "Γαία"
Ρεπό

Σαβ-17/12/16 14:00 ΕΣ Νέας Μάκρης
ΟΦ Γέρακας

Σαβ-17/12/16 14:30 ΕΑΟ Σπάτων
ΑΣΠΕ "Θέτις"

Σαβ-17/12/16 17:00 ΓΣ Κερατέας
ΜΕΣ Μαραθώνα

Κυρ-18/12/16 17:00 ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Γλυκών Νερών

Κυρ-18/12/16 18:00 ΔΑΣ Αραφήν
ΑΟ Βουλιαγμένης

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 02 Δεκεμβρίου 2016 10:13
επιστροφή στην κορυφή
Irish bookie Coral cbetting.co.uk location at United Kingdom

List with onlain bookmakersGBETTING