Menu

cropped-LVC-banner20FD14-31

Πρόγραμμα - Βαθμολογία

Βαθμολογία
 
No.ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΉττεςΣετ υπέρΣετ κατά
1 Παναθηναϊκός ΑΟ 28 10 9 1 29 5
2 Ολυμπιακός ΣΦΠ 27 10 9 1 29 6
3 ΑΟΝ Πανναξιακός 24 10 8 2 26 11
4 ΑΟ Θήρας 21 10 7 3 26 15
5 ΑΣ Άρης 17 10 6 4 21 17
6 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil 14 10 5 5 18 19
7 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 13 10 5 5 15 20
8 ΑΣ Μακεδόνες 11 10 4 6 17 22
9 ΓΣ Ηλιούπολης 11 10 3 7 15 22
10 ΑΣ Ελπίς 8 10 2 8 10 24
11 ΑΣΠ Θέτις 6 10 2 8 11 26
12 ΑΕΚ Αθηνών 0 10 0 10 0 30
Πρόγραμμα
 
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Κυρ 23 Οκτ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΝ Πανναξιακός Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 1-3

(18-25,22-25,25-13,21-25)
Σαβ 22 Οκτ, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΣ Μακεδόνες ΔΑΚ Πυλαίας 3-0

(25-21,25-23,25-20)
Σαβ 22 Οκτ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς ΔΑΚ Ευόσμου 3-0

(25-12,25-19,25-20)
Σαβ 22 Οκτ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3

(10-25,16-25,13-25)
Σαβ 22 Οκτ, 19:00 ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-2

(21-25,18-25,25-23,25-20,15-12)
Κυρ 23 Οκτ, 14:30 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0

(25-19,25-15,25-18)
2η αγωνιστική
Σαβ 29 Οκτ, 18:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Ηλιούπολης Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0

(25-16,25-19,25-23)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ Άρης ΔΑΚ Νάξου 3-1

(25-14,22-25,25-20,25-17)
Σαβ 29 Οκτ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΕΚ Αθηνών «Ι.Λεμονίδης» 3-0

(25-16,25-19,25-19)
Σαβ 29 Οκτ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΟ Θήρας Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 1-3

(25-18,30-32,19-25,21-25)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - Ολυμπιακός ΣΦΠ «Γ. Γεννηματάς» 0-3

(16-25,8-25,19-25)
Κυρ 30 Οκτ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου ΔΑΚ Κυμίνων 3-0

(25-17,25-15,25-22)
3η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 16:00 ΑΣ Άρης - Παναθηναϊκός ΑΟ ΕΓ Μίκρας 0-3

(15-25,23-25,13-25)
Σαβ 05 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟΝ Πανναξιακός ΔΑΚ Ευόσμου 0-3

(26-28,19-25,14-25)
Σαβ 05 Νοε, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0

(25-17,25-20,25-13)
Σαβ 05 Νοε, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Μακεδόνες Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3

(12-25,19-25,21-25)
Σαβ 05 Νοε, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΣ Ελπίς Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-2

(25-18,25-21,24-26,19-25,15-10)
Κυρ 06 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 3-1

(25-17,25-20,23-25,25-19)
4η αγωνιστική
Τετ 09 Νοε, 17:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0

(25-14,25-19,25-19)
Τετ 09 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Άρης Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 2-3

(20-25,25-23,25-19,20-25,9-15)
Τετ 09 Νοε, 15:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΕΚ Αθηνών ΔΑΚ Νάξου 3-0

(25-9,25-17,25-18)
Τετ 09 Νοε, 18:00 ΑΣ Ελπίς - Ολυμπιακός ΣΦΠ «Ι.Λεμονίδης» 0-3

(15-25,13-25,8-25)
Τετ 09 Νοε, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Θήρας ΔΑΚ Κυμίνων 3-2

(13-25,29-27,27-25,21-25,17-15)
Τετ 09 Νοε, 21:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil «Γ. Γεννηματάς» 2-3

(25-19,25-22,22-25,11-25,14-16)
5η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΣΠ Θέτις ΔΑΚ Πυλαίας 3-0

(25-20,25-16,25-20)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης ΔΑΚ Ευόσμου 3-2

(26-24,22-25,15-25,25-14,15-13)
Σαβ 12 Νοε, 14:30 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0

(25-14,25-22,25-16)
Σαβ 12 Νοε, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣ Ελπίς Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 3-0

(25-18,25-19,25-21)
Σαβ 12 Νοε, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - Παναθηναϊκός ΑΟ Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3

(22-25,19-25,14-25)
Σαβ 12 Νοε, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΟΝ Πανναξιακός Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-1

(25-22,19-25,25-17,25-20)
6η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου ΔΑΚ Πυλαίας 2-3

(16-25,25-8,25-19,22-25,7-15)
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - Ολυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΚ Νάξου 1-3

(26-24,23-25,27-29,20-25)
Σαβ 19 Νοε, 18:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil ΔΑΚ Κυμίνων 1-3

(25-23,25-27,18-25,14-25)
Σαβ 19 Νοε, 17:30 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Θήρας Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-1

(25-18,25-21,22-25,25-17)
Σαβ 19 Νοε, 17:15 ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Ελπίς «Γ. Γεννηματάς» 0-3

(21-25,19-25,25-27)
Κυρ 20 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕΚ Αθηνών Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 3-0

(25-11,25-23,25-12)
7η αγωνιστική
Τετ 23 Νοε, 17:00 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Άρης Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3

(21-25,11-25,16-25)
Τετ 23 Νοε, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός ΑΟ Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-2

(25-15,22-25,17-25,29-27,15-12)
Τετ 07 Δεκ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΟΝ Πανναξιακός Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 1-3

(24-26,25-18,18-25,12-25)
Τετ 23 Νοε, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες «Ι.Λεμονίδης» 2-3

(25-20,23-25,25-16,12-25,19-21)
Τετ 23 Νοε, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηλιούπολης Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-0

(25-20,27-25,25-17)
Τετ 23 Νοε, 19:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣΠ Θέτις ΔΑΚ Ευόσμου 3-1

(29-27,25-21,21-25,25-23)
8η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΟ Θήρας ΔΑΚ Πυλαίας 3-2

(15-25,25-20,25-17,23-25,15-10)
Σαβ 26 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΕΚ Αθηνών ΔΑΚ Ευόσμου 3-0

(25-13,25-21,25-23)
Σαβ 26 Νοε, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ Ελπίς ΔΑΚ Νάξου 3-0

(25-11,25-16,25-17)
Σαβ 26 Νοε, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Μακεδόνες «Γ. Γεννηματάς» 3-2

(25-15,25-22,25-27,19-25,15-11)
Κυρ 27 Νοε, 16:00 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-0

(25-18,25-13,25-17)
Κυρ 27 Νοε, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠ Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 0-3

(11-25,8-25,23-25)
9η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - Παναθηναϊκός ΑΟ «Ι.Λεμονίδης» 0-3

(21-25,15-25,17-25)
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΓΣ Ηλιούπολης Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου 3-1

(27-29,25-21,25-10,26-24)
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Άρης Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη' 3-0

(25-17,25-19,25-14)
Σαβ 03 Δεκ, 18:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3

(21-25,21-25,22-25)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ 3-0

(25-17,25-13,25-13)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ Πανναξιακός ΔΑΚ Κυμίνων 1-3

(20-25,25-22,11-25,18-25)
10η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 17:00 ΑΣ Άρης - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil ΔΑΚ Πυλαίας 3-1

(25-19,25-16,27-29,25-16)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - Ολυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΚ Ευόσμου 0-3

(19-25,14-25,12-25)
Παρ 09 Δεκ, 20:30 ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Θήρας Κλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας 0-3

(14-25,18-25,22-25)
Σαβ 10 Δεκ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟΝ Πανναξιακός «Γ. Γεννηματάς» 1-3

(25-17,15-25,17-25,23-25)
Κυρ 11 Δεκ, 14:30 Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ Μακεδόνες Κλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ 3-1

(25-22,16-25,25-20,25-19)
Κυρ 11 Δεκ, 17:30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Ελπίς Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 3-0

(25-19,25-17,25-17)
11η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - Παναθηναϊκός ΑΟ ΔΑΚ Νάξου  
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης «Ι.Λεμονίδης»  
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου  
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ Αθηνών Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'  
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 ΑΟ Θήρας - ΑΣΠ Θέτις Κλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ  
Σαβ 17 Δεκ, 18:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ Ηλιούπολης ΔΑΚ Κυμίνων  
12η αγωνιστική
Παρ 23 Δεκ, 18:00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης ΔΑΚ Νάξου  
Παρ 23 Δεκ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου «Ι.Λεμονίδης»  
Παρ 23 Δεκ, 18:00 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΕΚ Αθηνών Δημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου  
Παρ 23 Δεκ, 19:00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Άρης ΔΑΚ Κυμίνων  
Παρ 23 Δεκ, 19:00 ΑΣΠ Θέτις - Παναθηναϊκός ΑΟ «Γ. Γεννηματάς»  
Σαβ 07 Ιαν, 18:00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Θήρας Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'

 

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 12 Δεκεμβρίου 2016 12:03
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Αποτελέσματα και Βαθμολογία
επιστροφή στην κορυφή
Irish bookie Coral cbetting.co.uk location at United Kingdom

List with onlain bookmakersGBETTING